KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16773091

nr 1677 3091

Akvarell

Erik Viktorsson(1912-2001), Figurer. Signerad, akvarell, daterad -10,45x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:26:35

30/1 12:52:58 1      Vinnande bud
30/1 12:53:54 1      justering av budtak