KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16773091
nr 1677 3091
Akvarell
Erik Viktorsson(1912-2001), Figurer. Signerad, akvarell, daterad -10,45x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:26:35
30/1 12:52:58
30/1 12:53:54